CISSP® – Certified Information Systems Security Professional

Kód kurzu: CISSP

Tento oficiální kurz (ISC)² poskytuje komplexní přehled konceptů informační bezpečnosti a osvědčených postupů v oboru, pokrývající 8 domén CISSP: Bezpečnost a řízení rizik, Zabezpečení majetku, Bezpečnostní inženýrství, Komunikace a zabezpečení sítí, Identita a přístup, Správa, Hodnocení a testování bezpečnosti, Bezpečnostní operace, Zabezpečení vývoje softwaru.

V tomto kurzu zjistíte, že k lepšímu uchovávání znalostí se používá několik typů aktivit. Tyto aktivity zahrnují otevřené otázky od instruktora studentům, párovací a anketní otázky, skupinové aktivity, otevřené/uzavřené otázky a skupinové diskuse.

42 900 Kč

51 909 Kč s DPH

Nejbližší termín od 05.12.2022

Výběr termínů

Odborní
certifikovaní lektoři

Mezinárodně
uznávané certifikace

Široká nabídka technických
a soft skills kurzů

Skvělý zákaznický
servis

Přizpůsobení kurzů
přesně na míru

Termíny kurzu

Počáteční datum: 05.12.2022

Forma: Virtuální

Délka kurzu: 5 dnů

Jazyk: en

Cena bez DPH: 42 900 Kč

Registrovat

Počáteční datum: Individuální

Forma: Prezenční/Virtuální

Délka kurzu: 5 dnů

Jazyk: en/cz

Cena bez DPH: 42 900 Kč

Registrovat

Počáteční
datum
Místo
konání
Forma Délka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
05.12.2022 Virtuální 5 dnů en 42 900 Kč Registrovat
Individuální Prezenční/Virtuální 5 dnů en/cz 42 900 Kč Registrovat
G Garantovaný kurz

Nenašli jste vhodný termín?

Napište nám o vypsání alternativního termínu na míru.

Kontakt

Cílová skupina

Tento kurz je určen pro profesionály, kteří mají v poslední době alespoň 5 let pracovních zkušeností ve 2 nebo více z 8 domén CISSP CBK a absolvují školení a certifikaci CISSP. Tento kurz je ideální pro ty, kteří pracují na pozicích, jako jsou:

 • Bezpečnostní poradce
 • Bezpečnostní manažer
 • IT ředitel/manažer
 • Bezpečnostní auditor
 • Bezpečnostní architekt
 • Bezpečnostní analytik
 • Inženýr bezpečnostních systémů
 • Ředitel informační bezpečnosti
 • Ředitel bezpečnosti
 • Architekt sítě

Struktura kurzu

Po absolvování tohoto kurzu budete schopni:

 • Aplikovat koncepty hodnocení rizik, analýzy rizik, klasifikace dat a povědomí o bezpečnosti a Implementovat řízení rizik a zásady používané k jeho podpoře (vyhýbání se riziku, přijímání rizika, snižování rizika, přenos rizika).
 • Aplikovat komplexní metodu pro popis současné a/nebo budoucí struktury a chování bezpečnostních procesů, systémů zabezpečení informací, personálu a organizačních podjednotek organizace tak, aby tyto postupy a procesy byly v souladu s hlavními cíli a strategickým směřováním organizace. Dále řešit rámce, koncepty, principy, struktury a standardy používané ke stanovení kritérií pro ochranu informačních aktiv, jakož i k posouzení účinnosti této ochrany a vytvoření základu komplexního a proaktivního bezpečnostního programu k zajištění ochrany informačních aktiv organizace.
 • Aplikovat metodu pro popis současné a/nebo budoucí struktury a chování bezpečnostních procesů, systémů zabezpečení informací, personálu a organizačních podjednotek organizace tak, aby tyto postupy a procesy byly v souladu s hlavními cíli a strategickým směřováním organizace. Dále zkoumat principy, prostředky. a metody aplikace matematických algoritmů a transformací dat na informace k zajištění jejich integrity, důvěry a autenticity.
 • Porozumět strukturám, přenosovým metodám, přenosovým formátům a bezpečnostním opatřením používaným k zajištění důvěry, integrity a dostupnosti pro přenosy přes soukromé a veřejné komunikační sítě a média a identifikovat rizika, která lze kvantitativně a kvalitativně měřit za účelem podpory vytváření obchodních případů. Podporovat proaktivní zabezpečení v podniku.
 • Získat lepší přehled o tom, kdo nebo co může změnit data nebo systémové informace, což může mít vliv na integritu těchto aktiv, a spojovat entitu, jako je osoba nebo počítačový systém, s akcemi, které entita podniká proti cenným aktivům, což organizacím umožňuje lépe porozumět stavu své bezpečnosti.
 • Plánovat vývoj technologií včetně rizik a vyhodnotit návrh systému s ohledem na požadavky mise a zjistěte, kde se do procesu hodí konkurenční prototypování a další vyhodnocovací techniky.
 • Kontrolovat aktiva zpracování informací v centralizovaných a distribuovaných prostředích a provádět každodenní úkoly potřebné k udržení spolehlivého a efektivního fungování bezpečnostních služeb.
 • Porozumět životnímu cyklu vývoje softwaru (SDLC) a tomu, jak na něj použít zabezpečení, a určit, které ovládací prvky zabezpečení jsou vhodné pro vývojové prostředí, a posoudit efektivitu zabezpečení softwaru.

Certifikace

Doporučeno jako příprava na následující zkoušku:

 • (ISC)2 Certified Information Systems Security Professional

Získání této akreditace není jen o složení zkoušky, existuje řada dalších kritérií, která je třeba splnit, včetně 5 let praxe ve dvou nebo více z osmi domén (ISC)²® CISSP CBK. Kompletní podrobnosti naleznete na https://www.isc2.org/cissp/default.aspx 

Bez požadovaných zkušeností je možné složit zkoušku a stát se tak Associate of (ISC)² při získávání zkušeností potřebných pro plnou certifikaci.

Navazující kurzy

CCSP® – Certified Cloud Security Professional en en/cz

Dodavatel: ISC2

Oblast: IT bezpečnost

Cena od:

42 900 Kč bez DPH

Cena od:

13 000 Kč bez DPH

Cena od:

14 690 Kč bez DPH

Cena od:

42 900 Kč bez DPH

Cena od:

42 900 Kč bez DPH

Cena od:

42 900 Kč bez DPH

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa