Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Scrum

V oblasti Scrum vám prinášame certifikačný kurz Professional Scrum Master, školiace metódy softwarového vývoja Scrum zakončené medzinárodne uznávanou certifikáciou.

Scrum.org je jedna z najväčších svetových organizácií poskytujúcich vzdelávanie a certifikáciu Scrumu.

V roku 2009 ju založil Ken Schwaber, spoluautor Scrumu. Scrum.org kladie pri výbere na budúcich trénerov veľmi vysoké nároky. Ako na prax a skúsenosti, tak na perfektnů znalosť Scrumu aj školiacich zručností. Zaručuje tak výnimočnú kvalitu trénerov i poskytovaných kurzov.

Školiteľ

Magda je profesionální Scrum Trainer, konzultant pro agilní transformaci, trenér, mentor, životní a obchodní kouč, univerzitní lektor. Získala akreditaci Scrum.org jako Professional Scrum Trainer a je vyučuje tyto kurzy: Professional Scrum Master, Professional Scrum Master II Advanced, Professional Scrum s Kanban, Professional Scrum Product Owner, Professional Agile Leadership-Essentials, Professional Scrum with User Experience, Professional Scrum Foundations.

Má mnohaleté odborné zkušenosti ve společnostech, kterým ukázala agilní cestu. Specializuje se na agilní transformaci. Spolupracuje s různými organizacemi (velkými, středními, malými, začínajícími podniky). Dle jejího názoru je nejdůležitější, aby společnost pochopila důvody a výhody agilní transformace. Školí a konzultuje hlavně v Evropě, ale vydává se do celého světa. Spolupracuje se zajímavými podniky a průmyslovými odvětvími, jako jsou IT, výroba, lidské zdroje, marketing atd. Stala se laureátkou zprávy „Silné ženy v IT“ 2019 skupiny Come Creations Group.

Prečo kurz od Professional Scrum Traininer

Scrum.org je jedna z najväčších svetových organizácií poskytujúcich vzdelávanie a certifikáciou Scrumu. V roku 2009 ju založil Ken Schwaber, spoluautor Scrumu. Scrum.org kladie pri výbere svojich trénerov veľmi vysoké nároky. Ako na prax a skúsenosti, tak na perfektný znalosť Scrumu aj školiacich zručností. Zaručuje tak výnimočnú kvalitu trénerov i poskytovaných kurzov.

Pripravujeme ďalšie kurzy: PAL-E, PSM-II, PSU, Scrum Patterns