Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

SAP HANA 1.0 was changing the rules of business. SAP HANA 2.0 is a game changing and best selling product in the history of SAP SE. Helping customers solve data, reporting, latency challenges and unleash their potential with a real time solution. Learn it by implementing real time use cases, get started with the new and exciting world of real time reporting, analytics and big data.

When?

On March 12, 2021 from 10:30 to 11:30 (expected end) in English
Registration for the Czech webinar is available here.
We send a recording of webinar to registered participants after processing.

About lecturer

Ondřej Škoda is a certified lecturer and consultant focused on SAP courses and project management. He is a holder of 4 SAP certifications. Thanks to them, he can lecture countless courses from SAP. During 17 years in practice, he successfully completed several SAP projects within well-known companies such as DHL, Čeps, ČEZ, Zentiva and others. 

Registration form  

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) Společnost EDU Trainings s.r.o. se sídlem Táborská 619/46, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika, IČO: 067 70 321, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 288548,, zpracovává e-mailovou adresu pro účely zasílání novinek, informací o nových školeních, seminářů, speciálních nabídek, personalizovaného obsahu, cílené inzerci nebo pozvánkách k účasti na průzkumu trhu, atd. ve formě pravidelných newsletterů, přičemž z odběru e-mailových zpráv je možné se kdykoli v budoucnu odhlásit.