Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

The set of ITIL4 books and training is now complete, including the strategic level. In compare to previous versions it is more refined now. In this webinar, we would like to summarize news that has taken place in the area of ITIL4 over the last year. ITIL4 - Strategic Leader was finally released at the end of the previous year. And it is the reason to look under the hood of this final part. If you are interested in ITIL4 and thinking about applying this framework in your company, you should definitely not miss this webinar.

When?

On March 5, 2021 from 10:30 to 11:30 (expected end) in English
Registration for the Czech webinar is available here.
We send a recording of webinar to registered participants after processing.

About lecturer

Jan Hospes is process consultant and lector with wide range of management experience. Provision of consultancy in area of IT Service Management, ITIL, IT Governance including audit preparation, design and implementation of processes and tools as well as training of specialists and managers. Focused on preparation of implementation team, coaching, solution design and relevant process engineering.

 

Registration form  

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) Společnost EDU Trainings s.r.o. se sídlem Táborská 619/46, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika, IČO: 067 70 321, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 288548,, zpracovává e-mailovou adresu pro účely zasílání novinek, informací o nových školeních, seminářů, speciálních nabídek, personalizovaného obsahu, cílené inzerci nebo pozvánkách k účasti na průzkumu trhu, atd. ve formě pravidelných newsletterů, přičemž z odběru e-mailových zpráv je možné se kdykoli v budoucnu odhlásit.