Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Ansible EDU

V komplexním IT prostředí mohou i ty nejmenší úkoly trvat věčně. Ansible je jednoduchá, bezagentová technologie automatizace IT, která pomůže zlepšit vaše současné procesy, migrovat aplikace pro lepší optimalizaci a poskytnout jediný jazyk pro praktiky DevOps napříč vaší organizací. Nástroj Ansible je podporován společností Red Hat, světovým lídrem v oblasti open source.

Na odborných kurzech Ansible Vzdělávacího centra EDU Trainings se dozvíte, jak zajistit a konfigurovat vaše systémy, nasadit aplikace na OpenShift nebo jak bezproblémově spravovat váš cloud OpenStack pomocí automatizace Ansible od Red Hat. 

Ansible Essentials: Simplicity in Automation Technical Overview (DO007)

Bezplatný 30denní přístup k sadě online videí, která vás seznámí s Ansible automatizací, správou konfigurace, poskytováním, nasazováním a řízením výpočetní infrastruktury v cloudovém, virtuálním a fyzickém prostředí s Ansible. Zájemcům doporučujeme mít základní znalosti administrace systému Linux.
Cílová skupina: vedoucí IT, administrátoři, inženýři, architekti a každý, kdo chce porozumět Ansible na vysoké úrovni a naučit se stavět Ansible od základů

DO007 - REGISTRACE ZDARMA

Automation with Ansible (DO407) 

4denní kurz je určen pro systémové administrátory, kteří budou používat Ansible pro automatizaci, konfiguraci a správu. Naučí se, jak nainstalovat a nakonfigurovat Ansible, vytvořit a spustit scénáře (playbooks) pro konfiguraci systémů a jak spravovat inventáře.
Cílová skupina: Systémoví a cloud administrátoři, kteří potřebují automatizovat poskytování cloudu, správu konfigurace, nasazení aplikací, orchestraci v rámci služeb a další potřeby IT

DETAIL KURZU DO407

Automation with Ansible II: Ansible Tower (DO409)

Posuňte s Ansible Tower automatizaci na další úroveň. Na tomto kurzu se dozvíte, jak nasadit a používat aplikaci Ansible Tower od Red Hat k řízení vašich stávajících Ansible projektů, scénářů a rolí. Naučíte se provádět základní údržbu a administraci instalace AnsibleTower, nakonfigurovat uživatele a týmy a používat je k řízení přístupu k systémům, projektům a dalším zdrojům prostřednictvím kontrol přístupu založených na rolích.
Cílová skupina: Linux, cloud a síťoví administrátoři, kteří se zajímají o centrální řízení projektů Ansible a realizaci scénáře v měřítku Ansible Tower od Red Hat

DETAIL KURZU DO409

Certifikační zkouška Red Hat Certificate of Expertise in Ansible Automation (EX407)

certificationIT profesionál, který získá certifikát Red Hat Certificate of Expertise in Ansible Automation, prokazuje dovednosti, znalosti a schopnosti potřebné k používání Ansible k automatizaci řízení a zavádění systémů v podnikovém prostředí. Certifikace Red Hat mají vysokou úroveň integrity a vážnosti v oboru. Kandidáti musí prokázat svoji odbornost a dovednosti užitím aplikací stejně jako by byli na pracovišti. Ukažte světu, že máte dovednosti a znalosti pro zajišťování a konfiguraci systému pomocí populárního automatizačního nástroje Ansible a absolvujte certifikační zkoušku EX407 ve Vzdělávacím centru EDU Trainings. Rádi vám poskytneme podrobné informace.

Poslední aktualizace: 4. 3. 2018