Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Red Hat Letni sleva EDUOsvěžte se letní slevou 15% až 20%! Přihlaste se ve Vzdělávacím centru EDU Trainings na veřejný nebo virtuální kurz Red Hat, online learning, video classroom nebo si objednejte předplatné Red Hat Learning Subscription a ušetřete až 20% z nákladů na vzdělávání! Akce se týká všech objednávek učiněných do 31. srpna 2017. Pro využití LETNÍ SLEVY nás prosím kontaktujte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyberte si z nabídky kurzů: PŘEHLED KURZŮ RED HAT

FORMÁTY ŠKOLENÍ

  • VEŘEJNÝ KURZ – SLEVA 20%

Standardní kurz Red Hat vedený lektorem probíhá v moderně vybavené učebně, v komfortním a profesionálním prostředí. Přímá výuka ve třídě poskytuje praktické dovednosti, které IT profesionálové a vývojáři požadují.

  • VIRTUÁLNÍ KURZ – SLEVA 20%

Kurzy Red Hat školené lektory ve virtuální učebně, v reálném čase, v online prostředí. V průběhu kurzu vám lektor rád pomůže a zodpoví vaše otázky. Na virtuálních kurzech je probírán stejný v oboru uznávaný obsah a zpracovávají se stejná praktická cvičení jako na kurzech v klasické učebně, včetně virtuálních strojů s aktuálními produkty. Virtuální kurzy jsou cenově dostupná a flexibilní řešení pro firmy i jednotlivce. Umožňují studium z pohodlí domova nebo kanceláře bez nákladů na cestování.

  • ONLINE LEARNING – SLEVA 20%

Online vzdělávání dostupné pro všechny kurzy Red Hat v mnoha různých jazycích. Red Hat Online Learning kurzy se stejným, vysoce kvalitním obsahem jako mají tradiční učebnové kurzy jsou doplněny o neomezený 90denní přístup k obsahu kurzů, o 80 hodin labů umístěných v cloudu a o záznamy webinářů expertů Red Hat.

  • VIDEO CLASSROOM – SLEVA 20%

Video kurzy nahrané ve vysokém (HD) rozlišení umožňují přístup k nejoblíbenějším kurzům prezentovaným velmi zkušenými lektory. Kurzy můžete sledovat na notebooku nebo jiných osobních zařízeních z vámi zvolené lokality a přizpůsobit je vlastnímu tempu. Poskytují neomezený 90denní přístup k video kurzům, 80 hodin labů umístěných v cloudu, podporu prostřednictvím e-mailu, e-knihy s obsahem kurzu a další.

  • RED HAT LEARNING SUBSCRIPTION – SLEVA 15%

Roční přístup ke všem Red Hat online a video kurzům, cvičením, příkladům, otázkám a odpovědím, certifikačním zkouškám a dalším. RHLS poskytuje přístup ke zdrojům online školení Red Hat formou ročního předplatného a rozhodně se vyplatí, pokud máte zájem o 3 a více kurzů během jednoho roku. RHLS umožňuje sledovat videa, účastnit se kurzů nebo zpracovávat praktická cvičení vaším vlastním tempem. Přizpůsobte si vaše vzdělávání zvolením vlastní úrovně předplatného Basic nebo Standard.
Více informací o RHLS