Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kód školení: ST

ITIL® 3 Service Transition

ITIL® Intermediate Service Transition (ST) je jedním z pěti modulů ITIL® Service Lifecycle. Zaměřuje se na procesní a praktické prvky a techniky řízení potřebné pro vytváření, testování a implementaci produktů a služeb. Tento modul dále ukazuje, jak může být přechod služby použit na další fáze životního cyklu IT služeb a může být základem rozhodnutí během fáze strategie a provozu.

Pomocí tohoto modulu se dozvíte, jak naplánovat a spravovat přechod do počáteční operace pro nové nebo revidované zdroje vytvořené v průběhu fáze "Service Strategy a Service Design" v životním cyklu služby ITIL. Získáte také pokyny o technikách pro organizaci a řízení přechodu a řízení technologických úvah, výzev a rizik.

Toto školení se zabývá součástí životního cyklu ITIL® 3 nazývanou Service Transition. Mezi probíraná témata patří změnové řízení, řízení servisních aktiv a konfigurace, service release and deployment, vyhodnocení a odzkoušení služby, vyhodnocení funkčnosti a rozhodování v systému Service Management Knowledge (SMKS).

Certifikaci Service Transition lze provést pouze po akreditovaném školení.

Uvedená cena neobsahuje poplatek za certifikační zkoušku.

Při úspěšném absolvování tohoto školení má účastník nárok na zisk 26 bodů PDU pro ziskání či udržení certifikace podle PMI® stupně PMP®.

PRINCE2® and ITIL® are registered trade marks of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.

Obsah školení

Upon successful completion of this course participants will:

  • Gain a thorough understanding of the managerial and supervisory issues regarding IT Service Transition processes and activities.
  • Be able to understand the important interfaces between Service Transition and the other stages within the ITIL Service Lifecycle.
  • Be prepared to sit the formal ITIL Service Transition examination.
  • Formal examination: this is a closed book complex graded multiple-choice examination with 8 questions to be answered in 90 minutes. Students must get 70% correct in order to pass.

Available certifications

When you complete this training, you can register for the following certification/s.

See more info IITIL® 3 Intermediate Certificate

The following certifications are not included in the price of training session.

Předpokládané znalosti

  • Existing holder of the ITIL® 3 Foundation Certificate, or an earlier Foundation qualification and an ITIL® 3 Foundation Bridge Certificate
  • Candidates should have read the ITIL® 3 Service Transition book

Cena školení

19.900,- Kč bez DPH
24.079,- Kč s DPH

Termíny školení

Datum Garantovaný Lokalita Jazyk kurzu Délka kurzu
9. března 2020 - Praha Čeština 3 dny Registrovat
23. března 2020 - Bratislava Slovenština 3 dny Registrovat
1. června 2020 - Praha Angličtina 3 dny Registrovat
22. června 2020 - Bratislava Angličtina 3 dny Registrovat
2. listopadu 2020 - Bratislava Slovenština 3 dny Registrovat
18. listopadu 2020 - Praha Čeština 3 dny Registrovat

Virtuální kurz

Datum Jazyk kurzu Délka kurzu
Virtuální kurz Angličtina 3 dny Registrovat

Alternativní termín

Nevyhovuje vám žádný z navrhovaných termínů? Napište nám o vypsání alternativního termínu.

Kontaktujte nás