Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kód školení: MALC

ITIL® 3 Managing Across The Lifecycle

Managing Across the Lifecycle je posledním ze školicích modulů Service Lifecycle/Service. Vede k získání odborného certifikátu ITIL Expert in IT Service Management. Účelem tohoto školicího modulu a s ním spojené zkoušky je předat, přezkoušet a potvrdit znalosti celého obsahu publikací popisujících ITIL® 3, a to se zaměřením na cíle, účel, procesy, funkce a činnosti v oblasti obchodní, řídící a kontrolní a na rozhraní a interakce mezi procesy, jimiž se zabývá pět základních publikací věnovaných verzi 3. Cílem je pomoci odborníkům aplikovat a integrovat své znalosti ITIL v reálném prostředí a na svém vlastním pracovišti.

Zatímco kandidáti mohou získat 17 kreditů prostřednictvím různých vzdělávacích cest využívajících jakoukoli kombinaci Foundation a Intermediate kurzů, bylo zjištěno, že kandidáti, kteří chtějí pokračovat v modulu Managing Across the Lifecycle (MALC), těží z využívání modulů Continual Service Improvement a Service Strategy z certifikační schémy ITIL Intermediate jako součásti své vzdělávací cesty.

Jakmile úspěšně dokončíte certifikaci MALC, společnost PeopleCert Vám vydá certifikát ITIL Expert.

ITIL Expert vyžaduje získání 22 kreditů prostřednictvím prvních dvou úrovní programu, včetně MALC. Úroveň ITIL Expert je zaměřena na ty jednotlivce, kteří mají zájem demonstrovat vyšší úroveň znalostí ITIL prostřednictvím jejich certifikace ITIL.

Kandidáti, kteří dosáhnou úrovně ITIL Expert, budou rovněž splňovat předpoklady pro vstupní úroveň ITIL Master Level, což je nejvyšší úroveň certifikace v rámci schématu ITIL.

Uvedená cena neobsahuje poplatek za certifikační zkoušku.

PRINCE2® and ITIL® are registered trade marks of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.

Obsah školení

Candidates can expect to gain competencies in the following upon successful completion of the education and examination components related to this certification:

 • Understanding IT Service Management Business and Managerial Issues
 • Managing the Planning and Implementation of IT Service Management
 • Management of Strategic Change
 • Risk Management as a practice
 • Understanding Organizational Challenges
 • Service Assessment methods and purpose
 • Understand and be able to use Complementary Industry Guidance
 • Formal examination: this is a closed book scenario based multiple-choice examination with 8 questions to be answered in 90 minutes. Each question will have 4 possible answers worth from 0 to 5 points. Students must get 28 points out of a possible 40 or 70% correct in order to pass.

Available certifications

When you complete this training, you can register for the following certification/s.

See more info ITIL® 3 Intermediate Certificate

The following certifications are not included in the price of training session.

Předpokládané znalosti

 • Hold one or more of the following certificates: ITIL® 3 Foundation in ITSM or ITIL® 2 Foundation plus ITIL® 3 Foundation Bridge Certificate
 • Demonstrate 2 to 4 years of professional experience in the ITSM market place

Have obtained a further 15 credits (a total of at least 17 credits) as a minimum from a balanced selection of ITIL Service Lifecycle or Service Capability qualifications. Documentary evidence of this must be presented to gain admission to this certification level. Examination candidates should be aware that at least 28 hours of personal study are required. It is expected that participants will have read the following ITIL Service Management Practices core lifecycle publications:

 • Service Strategy
 • Service Design
 • Service Transition
 • Service Operation
 • Continual Service Improvement

Cena školení

46.740,- Kč bez DPH
56.555,- Kč s DPH

Termíny školení

Datum Garantovaný Lokalita Jazyk kurzu Délka kurzu
4. listopadu 2019 - Bratislava Slovenština 5 dní Registrovat
16. prosince 2019 - Praha Čeština 5 dní Registrovat
10. února 2020 - Bratislava Angličtina 5 dní Registrovat
25. května 2020 - Praha Čeština 5 dní Registrovat
7. září 2020 - Bratislava Slovenština 5 dní Registrovat
9. listopadu 2020 - Praha Angličtina 5 dní Registrovat

Virtuální kurz

Datum Jazyk kurzu Délka kurzu
Virtuální kurz Angličtina 5 dní Registrovat

Alternativní termín

Nevyhovuje vám žádný z navrhovaných termínů? Napište nám o vypsání alternativního termínu.

Kontaktujte nás