Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kód školení: ITILMCP

ITIL® 3 Intermediate MALC Certificate - Proctored EXAM

ITIL Managing Across the Lifecycle (MALC) je konečnou požadovanou certifikací pro získání statusu ITIL Expert. Cílem je pomoci odborníkům aplikovat a integrovat své znalosti ITIL v reálném prostředí a na svém vlastním pracovišti. Prosím registrujte se nejméně tři pracovní dny před zkouškou. Nemusíte cestovat do autorizovaného certifikačního centra a skládat certifikační zkoušku v testovací místnosti spolu s dalšími kandidáty. Vy si jen vyberete místo, které vám vyhovuje, připojíte se k internetu a jste připraveni k testování. Online proktoři certifikační autority PeopleCert jsou odborně vyškoleni. Využívají špičkový software k provedení kandidátů procesem zkoušky. Identifikaci provádí pomocí sofistikované technologie. Na kandidáty dohlížejí po celou dobu testu a jsou připraveni pomoci, pokud by něco nefungovalo správně.

Obsah školení

While candidates can earn 17 credits through various learning paths leveraging any combination of the Foundation and Intermediate courses, it has been observed that candidates wishing to pursue the Managing Across the Lifecycle (MALC) module benefit from taking the Continual Service Improvement and Service Strategy modules from the ITIL Intermediate certification scheme as part of their learning path. Once you successfully complete your MALC certification, PeopleCert will also issue your ITIL Expert certificate. ITIL Expert is achieved by accumulating 22 credits through the first two levels of the Scheme, including MALC. The ITIL Expert level is aimed at those individuals who are interested in demonstrating a superior level of knowledge of ITIL through their ITIL Certification. Candidates who achieve ITIL Expert level will also satisfy the pre-requisite entry criteria for the ITIL Master Level, the highest level of certification within the ITIL schemes.

Cena školení

7.800,- Kč bez DPH
9.438,- Kč s DPH

Termíny školení

Momentálně nejsou vypsané žádné termíny kurzu. Napište nám o termín.

Virtuální kurz

Datum Jazyk kurzu Délka kurzu
Virtuální kurz Angličtina 2,5h Registrovat

Alternativní termín

Nevyhovuje vám žádný z navrhovaných termínů? Napište nám o vypsání alternativního termínu.

Kontaktujte nás