Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Vzdělávací centrum EDU Trainings vám nabízí jedinečnou akci: Školení a test od Microsoftu zdarma!

Pomozte nám zvýšit počet certifikací v České a Slovenské republice! Často posloucháme stížnosti na malý počet IT specialistů na našem trhu – rozhodli jsme se to změnit!

Přihlaste se u nás na školení a test Microsoftu, které od nás dostanete úplně zdarma a zvyšte tak počet certifikovaných IT odborníků na našem trhu. Podpoříte tak i konkurenceschopnost ve vaší firmě!

Certifikace Microsoft jsou dnes jedny z nejžádanějších v oboru IT a my vám nabízíme ty nejnovější.

 

Oblasti Microsoft certifikací:

 • Modern Workplace
 • Business Applications
 • Apps and Infra
 • Data Platform

 

Více informací o školení:

 • MB 900Microsoft Dynamics 365 Fundamentals

Kurz je určen pro administrátory, kteří budou spravovat prostředí Dynamics 365. Cílem kurzu je seznámit účastníky s možnostmi administrace a vývoje v prostředí Dynamics 365 a ukázat možnosti v reálné praxi.

 • AZ 900, Microsoft Azure Fundamentals

Tento kurz poskytuje základní znalosti o cloudových službách a o tom, jak jsou tyto služby poskytovány s Microsoft Azure. Kurz můžete zvolit jako první krok ve vzdělávání o cloudových službách, než začnete používat další kurzy Microsoft Azure nebo Microsoft cloud services. Kurz se bude zabývat obecnými koncepcemi cloud computingu a také obecnými modely a službami cloud computingu, jako je veřejný, soukromý a hybridní cloud a infrastruktura jako služba (IaaS), platforma jako služba (PaaS) a Software as-a-Service (SaaS).

 • MS 900, Microsoft 365 Fundamentals

Tento kurz poskytuje základní znalosti cloudových služeb a cloudového modelu Software jako služba (SaaS) a zaměřuje se především na nabídky cloudových služeb Microsoft 365. Prozkoumáte rozdíly mezi aplikacemi Microsoft 365 a Office 365 a také si vyzkoušíte hloubkovou revizi společnosti Microsoft 365, včetně porovnání služeb společnosti Microsoft v prostorách společnosti Microsoft a cloudových služeb společnosti Microsoft 365.

 • DP 200, Azure Data Engineer

Certifikace je určena pro Azure data specialisty, kteří mají na starosti následující úkoly. Jsou to, výstupy a transformace dat z více zdrojů pomocí různých služeb a nástrojů. Datový specialista Azure spolupracuje s ostatními jednotkami tak, aby identifikoval a splnil jejich požadavky. Zaměřuje se na navrhování databáze, implementaci, správu, monitorování, zabezpečení a ochrany dat pomocí služeb Azure pro splnění obchodních cílů.

 • AZ 103MS Azure Administrator

Tento kurz je určen pro Azure administrátory, kteří spravují cloudové služby, které pokrývají výpočetní, síťové, úložné, bezpečnostní a další cloudové funkce v rámci Microsoft Azure. Na kurzu získáte potřebné znalosti o každé službě v rámci celého životního cyklu IT; včetně služeb infrastruktury, aplikací a prostředí. Jakmile kandidát projde certifikační zkouškou AZ-103 Microsoft Azure Administrator, získá certifikaci Microsoft Certified: Azure Administrator Associate.

 • AZ 300, Azure Solutions Architect Technologies

Připravte se na oficiální zkoušku Microsoft Azure Solutions Architect Technologies AZ-300. V tomto školení se dozvíte, jak spravovat zdroje Azure, včetně nasazení a konfigurace virtuálních počítačů, virtuálních sítí, účtů úložišť a služby Azure AD a také jak zjistit, posoudit, naplánovat a implementovat migraci zdrojů a infrastruktury.

 • MS 100, Microsoft 365 Identity and Services

V tomto kurzu se naučíte spravovat identity a služby v prostředí Microsoft 365, včetně plánování, správy a přizpůsobení účtu vaší organizace. Dozvíte se, jak spravovat bezpečnostní skupiny a licencování. Zjistíte, co je to synchronizace identit mezi firemním prostředím a cloudem, jak přistupovat k aplikacím. Dozvíte se, jak řídit přesun organizace do prostředí Microsoft 365, jak toto prostředí spravovat v souvislosti s prostředím Office 365 ProPlus.

 • MS 101, Microsoft 365 Mobility and Security

Kurz je zaměřen na správu bezpečnosti a zařízení v Microsoft 365. Naučíte se, jak prověřit bezpečnost, jak nasadit Azure AD Identity Protection, jak spravovat jednotlivé součásti zabezpečení Microsoft 365 jakou jsou Threat Intelligence, politiky ochrany, archivace a vyhledávaní dat. Nedílnou součástí kurzu je nasazení služeb Microsoft Intune, mezi které patří nasazení a správa koncových zařízení, řízení jejich přístupu ke zdrojům a zabezpečení.

 

 • MS 500, Microsoft 365 Security Administration

Přípravný kurz MS 500E vám pomůže získat dovednosti pro zkoušku MS 500, Microsoft 365 Security Administration. Náplní kurzu je ochrana vaší identity, ochrana informací, ochrana potenciálních hrozeb, správa bezpečnosti a správa dat. Kurz je zaměřen na M365 a hybridní prostředí.

 

Podmínky akce:

 • Složení certifikačního testu v našem testovacím centru Pearson VUE na adrese EDU Trainings s.r.o, Bělehradská 347/54, Praha 2.
 • Poskytnutí kopie score reportu po skončení testu.
 • 1 osoba může absolvovat jedno školení a jeden test zdarma.
 • Akce se vztahuje pouze na níže uvedené školení.
 • Registrace probíhá pouze ve vzdělávacím centru EDU Trainings.
 • Akce není platná pro státní správu, v případě zájmu o běžné školení nás prosím kontaktujte.
 • *součástí kurzu jsou autorizované školící materiály Microsoft v pdf formě.

 

Další informace: 

Všechna školení budou probíhat v prostorách Microsoft v Praze.

Adresa: Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

 

Registrujte se prosím zde:

Přípravná školení pro certifikace Délka školení Datum Registrace
AZ 900* 1 den 4. 6. OBSAZENO
MS 900* 1 den 5. 6. OBSAZENO
MS 500 1 den 10. 6. REGISTRACE
MB 900* 1 den 11.6. REGISTRACE
DP 200* 3 dny 17. - 19. 6. OBSAZENO
AZ 103 1 den 19. 6. REGISTRACE
MS 100 1 den 24. 6. OBSAZENO
MS 101 1 den 25. 6. OBSAZENO
AZ 300 1 den 27. 6. OBSAZENO