Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Scrum

Scrum je nejoblíbenější framework agilního řízení. Snadno se aplikuje, přizpůsobuje, řízení projektů je rychlejší a flexibilnější.

Nabízíme vám kurzy Professional Scrum, které jsou vedeny licencovanými trenéry Scrum.org. Kurzy jsou zakončené mezinárodně uznávanou certifikační zkouškou.

Školitel 

 

Magda je profesionální Scrum Trainer, konzultant pro agilní transformaci, trenér, mentor, životní a obchodní kouč, univerzitní lektor. Získala akreditaci Scrum.org jako Professional Scrum Trainer a je vyučuje tyto kurzy: Professional Scrum Master, Professional Scrum Master II Advanced, Professional Scrum s Kanban, Professional Scrum Product Owner, Professional Agile Leadership-Essentials, Professional Scrum with User Experience, Professional Scrum Foundations.

Má mnohaleté odborné zkušenosti ve společnostech, kterým ukázala agilní cestu. Specializuje se na agilní transformaci. Spolupracuje s různými organizacemi (velkými, středními, malými, začínajícími podniky). Dle jejího názoru je nejdůležitější, aby společnost pochopila důvody a výhody agilní transformace. Školí a konzultuje hlavně v Evropě, ale vydává se do celého světa. Spolupracuje se zajímavými podniky a průmyslovými odvětvími, jako jsou IT, výroba, lidské zdroje, marketing atd. Stala se laureátkou zprávy „Silné ženy v IT“ 2019 skupiny Come Creations Group.

Proč kurz od Professional Scrum Traininer

Scrum.org je jedna z největších světových organizací poskytujících vzdělávání a certifikací Scrumu. V roce 2009 ji založil Ken Schwaber, spoluautor Scrumu. Scrum.org klade při výběru svých trenérů velmi vysoké nároky. Jak na praxi a zkušenosti, tak na perfektní znalost Scrumu i školicích dovedností. Zaručuje tak výjimečnou kvalitu trenérů i poskytovaných kurzů.