Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Scrum

V oblasti Scrum vám přinášíme certifikační kurz Professional Scrum Master, školení metody softwarového vývoje Scrum zakončené mezinárodně uznávanou certifikací.

Scrum.org je jedna z největších světových organizací poskytujících vzdělávání a certifikací Scrumu.

V roce 2009 ji založil Ken Schwaber, spoluautor Scrumu. Scrum.org klade při výběru na budoucí trenéry velmi vysoké nároky. Jak na praxi a zkušenosti, tak na perfektní znalost Scrumu i školicích dovedností. Zaručuje tak výjimečnou kvalitu trenérů i poskytovaných kurzů.

SCRUM

Více informací o SCRUM

Přehled kurzů

ScrumMaster

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
SCRUM Discovery Scrum 2 dny Detail
PSF Professional Scrum Foundations 2 dny Detail
PSM Professional Scrum Master 2 dny Detail
PSO Scrum Product Owner 2 dny Detail
PSMII Professional Scrum Master II 2 dny Detail
SCPA Scrum Patterns 2 dny Detail

Školitel 

Kurzy školí Karel Smutný, Agile Enterprise Coach a Professional Scrum Trainer™ (PST) u Scrum.org.

Karel má téměř 10 let zkušeností se zaváděním Scrumu a agilními transformacemi, spolupracoval s více než 70 týmy v desítkách firem různých velikostí a odvětví. Je expertem na Large Scale Scrum, Scrum Patterns a Extreme Programming.

Proč kurz od Professional Scrum Traininer

Scrum.org je jedna z největších světových organizací poskytujících vzdělávání a certifikací Scrumu. V roce 2009 ji založil Ken Schwaber, spoluautor Scrumu. Scrum.org klade při výběru svých trenérů velmi vysoké nároky. Jak na praxi a zkušenosti, tak na perfektní znalost Scrumu i školicích dovedností. Zaručuje tak výjimečnou kvalitu trenérů i poskytovaných kurzů.

Připravujeme další kurzy: PAL-E, PSM-II, PSU, Scrum Patterns