Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Scrum

Scrum je nejoblíbenější framework agilního řízení. Snadno se aplikuje, přizpůsobuje, řízení projektů je rychlejší a flexibilnější.

Nabízíme vám kurzy Professional Scrum, které jsou vedeny licencovanými trenéry Scrum.org. Kurzy jsou zakončené mezinárodně uznávanou certifikační zkouškou.

Školitelé 

MAGDALENA FIRLIT

Magda je profesionální Scrum Trainer, konzultant pro agilní transformaci, trenér, mentor, životní a obchodní kouč, univerzitní lektor. Získala akreditaci Scrum.org jako Professional Scrum Trainer a je vyučuje tyto kurzy: Professional Scrum Master, Professional Scrum Master II Advanced, Professional Scrum s Kanban, Professional Scrum Product Owner, Professional Agile Leadership-Essentials, Professional Scrum with User Experience, Professional Scrum Foundations.

Má mnohaleté odborné zkušenosti ve společnostech, kterým ukázala agilní cestu. Specializuje se na agilní transformaci. Spolupracuje s různými organizacemi (velkými, středními, malými, začínajícími podniky). Dle jejího názoru je nejdůležitější, aby společnost pochopila důvody a výhody agilní transformace. Školí a konzultuje hlavně v Evropě, ale vydává se do celého světa. Spolupracuje se zajímavými podniky a průmyslovými odvětvími, jako jsou IT, výroba, lidské zdroje, marketing atd. Stala se laureátkou zprávy „Silné ženy v IT“ 2019 skupiny Come Creations Group.

ANA ROJE IVANCIC

Ana je specialistou na DevOps a Azure DevOps Services / Server s více než 15letou zkušeností v oblasti profesionálního vývoje softwaru. Věří, že správná kombinace agilních postupů a integrovaných nástrojů může pomoci týmům vývoje softwaru dosáhnout nepřetržitého poskytování hodnot zákazníkům.

Ana často hovoří na různých místních a mezinárodních průmyslových konferencích a pravidelně pořádá školení. Byla oceněna společností Microsoft jako ALM MVP pro vývojové technologie, a je držitelem řady vývojových certifikátů společnosti Microsoft a certifikátů Scrum.

OGNJEN BAJIC

Ognjen Bajic je konzultant DevOps, profesionální Scrum Trainer a Coach s více než 20 let zkušeností v oblasti profesionálního vývoje softwaru. Specializuje se na nástroje Microsoft ALM / DevOps. Od roku 2004 pracuje s Team Foundation Server (TFS) a později s Azure DevOps.

Ognjen pomáhá týmům a organizacím přijímat agilní nástroje a postupy, automatizovat a optimalizovat jejich vývojové procesy a dosáhnout dokonalosti.

Ognjen hovořil o svých zkušenostech na různých místních a mezinárodních konferencích. Společností Microsoft je každoročně od roku 2006 oceňován jako  MVP (Most Valuable Professional) pro Visual Studio a Development Technologies. Je držitelem řady vývojových programů Microsoft, řízení projektů a certifikací Scrum.

Proč kurz od Professional Scrum Traininer

Scrum.org je jedna z největších světových organizací poskytujících vzdělávání a certifikací Scrumu. V roce 2009 ji založil Ken Schwaber, spoluautor Scrumu. Scrum.org klade při výběru svých trenérů velmi vysoké nároky. Jak na praxi a zkušenosti, tak na perfektní znalost Scrumu i školicích dovedností. Zaručuje tak výjimečnou kvalitu trenérů i poskytovaných kurzů.