Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Scrum

Scrum je nejoblíbenější framework agilního řízení. Snadno se aplikuje, přizpůsobuje, řízení projektů je rychlejší a flexibilnější.

Nabízíme vám kurzy Professional Scrum, které jsou vedeny licencovanými trenéry Scrum.org. Kurzy jsou zakončené mezinárodně uznávanou certifikační zkouškou.

SCRUM

Více informací o SCRUM

Přehled kurzů

Agile

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
AgileC Agile Contracts 101 1 den Detail

ScrumMaster

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
SCRUM Discovery Scrum 2 dny Detail
PSF Professional Scrum Foundations 2 dny Detail
PSM Professional Scrum Master 2 dny Detail
PSPO Professional Scrum Product Owner 2 dny Detail
PSMII Professional Scrum Master II 2 dny Detail
SCPA Scrum Patterns 2 dny Detail

Školitel 

Kurzy školí Karel Smutný, Agile Enterprise Coach a Professional Scrum Trainer™ (PST) u Scrum.org.

Karel má téměř 10 let zkušeností se zaváděním Scrumu a agilními transformacemi, spolupracoval s více než 70 týmy v desítkách firem různých velikostí a odvětví. Je expertem na Large Scale Scrum, Scrum Patterns a Extreme Programming.

Proč kurz od Professional Scrum Traininer

Scrum.org je jedna z největších světových organizací poskytujících vzdělávání a certifikací Scrumu. V roce 2009 ji založil Ken Schwaber, spoluautor Scrumu. Scrum.org klade při výběru svých trenérů velmi vysoké nároky. Jak na praxi a zkušenosti, tak na perfektní znalost Scrumu i školicích dovedností. Zaručuje tak výjimečnou kvalitu trenérů i poskytovaných kurzů.