Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kód školení: PRINAPER

PRINCE2 Agile® Practitioner Exam + Retake

PRINCE2 Agile® Practitioner kombinuje agilní koncepty s nejoblíbenějším přístupem k řízení projektů na světě. Certifikace PRINCE2 Agile® Practitioner, která byla vyvinuta v reakci na požadavky uživatelů, vás naučí kombinovat strukturu, správu a kontrolu s agilními metodami, technikami a přístupy. PRINCE2 Agile® se zaměřuje na flexibilitu na úrovni dodání (Scrum, Kanban atd.), přičemž stále umožňuje / usnadňuje kontrolu typu projektu na vysoké úrovni řízení - čímž ochraňuje dodávku produktů projektu, která pravidelně testuje Obchodní Případ, zda-li je a i nadále zůstává v souladu s cíli projektu.

PRINCE2 Agile® Practitioner vysvětluje, jak přizpůsobit PRINCE2® tak, aby co nejlépe fungoval v agilním kontextu. Zaměřuje se na to, jak prolnout a propojit principy, procesy a témata PRINCE2® s mnoha běžnými agilním způsoby práce. Zkoumá, jak nakonfigurovat PRINCE2 v různých situacích a jak nejlépe začlenit agilní rámce, chování, koncepty a techniky, aby se zvýšila šance na úspěšné doručení projektu.

Retake (Take2) nabízí možnost opětovného absolvování certifikační zkoušky a to do 6 měsíců od prvního neúspěšného pokusu.

Výhody Retake:

 • Šance opakovat náročnou zkoušku a zvýšit tak své šance na úspěch.
 • Spousta času na přípravu: získáte až 6 měsíců navíc.
 • Cenově dostupné řešení: umožňuje opakovat neúspěšnou zkoušku za zlomek ceny, aniž byste ji museli znovu koupit za plnou cenu.
 • Pohodlí: opakovaná zkouška probíhá formou Online Proctoring – bez dojíždění, v termínu, který si sami zvolíte.

PRINCE2® a ITIL® jsou registrované ochranné známky společnosti AXELOS Limited, používané na základě povolení společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Obsah školení

 • Objective testing
 • 50 questions each worth one mark
 • 30 marks or more required to pass out of 50 questions: 60% pass mark
 • Two-and-a-half hours’ (150 minutes) duration, no additional reading time (If your native language is different from the exam language you receive 25% more time to complete your exam. For example, a non native English speaker taking the PRINCE Foundation exam in English will be given 75 minutes to complete the exam instead of the standard 60 minutes.)
 • Open book exam. Candidates may use the official printed hard copy of the PRINCE2 Agile® Guidance. The manual may be annotated and tabulated but no sticky notes and loose leaf papers containing additional notes will be allowed.

Předpokládané znalosti

You can take the PRINCE2 Agile Practitioner certificate if you hold any of the following certifications:

 • PRINCE2® Foundation (or higher)
 • PRINCE2 Agile® Foundation
 • Project Management Qualification® (PMQ)*
 • Certified Associate in Project Management® (CAPM)*
 • IPMA Levels A,B,C and D® (Certified Projects Director).

*'APM Project Management Qualification (PMQ) formerly known as APMP' and 'CAPM' are registered marks of Project Management Institute, Inc. (PMI). PMI is not affiliated with AXELOS. PMI does not endorse any AXELOS qualifications.

Cena školení

8.900,- Kč bez DPH
10.769,- Kč s DPH

Termíny školení

Momentálně nejsou vypsané žádné termíny kurzu. Napište nám o termín.

Virtuální kurz

Datum Jazyk kurzu Délka kurzu
Virtuální kurz Angličtina 2,5h Registrovat

Alternativní termín

Nevyhovuje vám žádný z navrhovaných termínů? Napište nám o vypsání alternativního termínu.

Kontaktujte nás