Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kód školení: PRINAFER

PRINCE2 Agile® Foundation Exam + Retake

Kurz PRINCE2 Agile® Foundation je navržen tak, aby profesionálům pomáhal dodávat agilní projekty přizpůsobením řídících prvků PRINCE2® pomocí široké škály doporučovaných agilních technik a rámců.

PRINCE2 Agile® se zaměřuje na agilitu na úrovni dodání produktů (Scrum, Kanban atd.), přičemž stále umožňuje / usnadňuje kontrolu projektu na vysoké úrovni řízení - čímž zajišťuje dodávku, která pravidelně prověřuje zda-li obchodní případ je a zůstává v souladu s cíli projektu.

Retake (Take2) nabízí možnost opětovného absolvování certifikační zkoušky a to do 6 měsíců od prvního neúspěšného pokusu.

Výhody Retake:

  • Šance opakovat náročnou zkoušku a zvýšit tak své šance na úspěch.
  • Spousta času na přípravu: získáte až 6 měsíců navíc.
  • Cenově dostupné řešení: umožňuje opakovat neúspěšnou zkoušku za zlomek ceny, aniž byste ji museli znovu koupit za plnou cenu.
  • Pohodlí: opakovaná zkouška probíhá formou Online Proctoring – bez dojíždění, v termínu, který si sami zvolíte.

PRINCE2® a ITIL® jsou registrované ochranné známky společnosti AXELOS Limited, používané na základě povolení společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Obsah školení

  • Objective testing
  • One-hour multiple-choice paper (If your native language is different from the exam language you receive 25% more time to complete your exam. For example, a non native English speaker taking the PRINCE Foundation exam in English will be given 75 minutes to complete the exam instead of the standard 60 minutes.)
  • 50 questions with a pass mark of 55%
  • Closed book exam

Předpokládané znalosti

There are no prerequisites for completing the PRINCE2 Agile® Foundation course. Those who have no prior knowledge of PRINCE2® are entitled to receive certification, as their acquisition is the subject of this training.

PRINCE2 Agile® is suitable for anyone who implements projects, large and small, in an agile context. It is a valuable training and certification system for anyone working in an agile project environment, whether it is a project manager, project support or part of a wider project team.

Cena školení

6.500,- Kč bez DPH
7.865,- Kč s DPH

Termíny školení

Momentálně nejsou vypsané žádné termíny kurzu. Napište nám o termín.

Virtuální kurz

Datum Jazyk kurzu Délka kurzu
Virtuální kurz Angličtina 1h Registrovat

Alternativní termín

Nevyhovuje vám žádný z navrhovaných termínů? Napište nám o vypsání alternativního termínu.

Kontaktujte nás