Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Používáte u vás ve firmě produkty Microsoft? Pak si vaše společnost určitě kupuje licence. Výhodou, kterou Microsoft ke smlouvě o licencích poskytuje, je možnost proškolení na produkty Microsoft zdarma.

Množství bezplatných školicích poukazů, tzv. Software Assurance Training Voucherů (SATV), se odvíjí od počtu zakoupených licencí na software Microsoft Office nebo Windows. Tímto způsobem se můžete vzdělávat a neutratit ze svého budgetu na školení ani korunu.

Nejste si jisti, zda má vaše společnost nárok na školení hrazené Microsoftem? Zjistíme vám to!
Kontaktujte nás prosím na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ve Vzdělávacím centru EDU Trainings rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Prostřednictvím našich kurzů vám pomůžeme, aby vaši zaměstnanci získali technické znalosti v oblasti Microsoft. Své dovednosti zdokonalí při mnoha cvičeních, která jsou součástí kurzů. Získají oficiální školicí materiály, které odborníci Microsoft vytvářejí tak, aby vašim zaměstnancům pomohli implementovat, spravovat a starat se o software Microsoft co nejefektivněji.