Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Red Hat EDU

Vzdělávací centrum EDU Trainings jako oficiální Red Hat Training Reseller Partner pro Českou a Slovenskou republiku rozšířilo své portfolio o kurzy Red Hat Enterprise Linux®, Red Hat JBoss® Middleware, Red Hat OpenStack® Platform a další. Získejte nové dovednosti nebo si prohlubte své znalosti účastí na kurzech z reálné praxe. Začněte už dnes!

Red Hat Skills Assessment

Využijte Red Hat Skills Assessment pro bezplatné zhodnocení vašich dovedností. Zbavíte se tak pochybností při výběru nejvhodnějšího způsobu vzdělávání a vašeho prvního kurzu. Pro účast více zájemců najednou využijte možnost Group Skills Assessment.

Test your skills

Red Hat online kurzy zdarma

Absolvujte bezplatný online kurz Red Hat Linux, OpenStack, DevOps nebo Ansible.

Online kurzy zdarma

Způsoby vzdělávání

Vyberte si styl školení, který vám nejlépe vyhovuje:

  • Kurzy v učebně - poskytují praktické dovednosti z reálného světa, které IT profesionálové a vývojáři vyžadují. V klasickém učebnovém prostředí je vyučováno více než 40 kurzů Red Hat technologií.

    Nabídka kurzů

  • Virtual classroom - kurzy školené lektory ve virtuální učebně, v reálném čase, v online prostředí. Na kurzech je probírán stejný v oboru uznávaný obsah a zpracovávají se stejná praktická cvičení jako na kurzu v klasické učebně.
  • Red Hat Online Learning - kurzy se stejným, vysoce kvalitním obsahem jako mají tradiční učebnové kurzy jsou doplněny o průkopnické, na cloudu založené laby. Některé z Online Learning kurzů zahrnují rovněž záznamy webinářů prováděných zkušenými lektory.
  • Video Classroom - poskytuje přístup k nejoblíbenějším kurzům prezentovaným velmi zkušenými lektory. Kurzy jsou nahrány ve vysokém (HD) rozlišení. Můžete je sledovat z vámi zvolené lokality a přizpůsobit vlastnímu tempu.
  • Red Hat Learning Subscription (RHLS) - roční předplatné pro přístup ke zdrojům Red Hat online kurzů. Přizpůsobte si vaše vzdělávání zvolením vlastní úrovně předplatného (Basic nebo Standard) a získejte přístup k online školením, certifikačním zkouškám, odborným seminářům, příkladům, videím.

    Více informací

Poslední aktualizace: 10. 7. 2017