Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Vzdělávací centrum ve spolupráci s Hewlett Packard Enterprise nabízí kompletní portfolio jednotlivých školení, vzdělávacích řešení i odpovídajících certifikací pro produkty HPE i třetích firem použitých v dodávaných řešeních. Nabídka společnosti  zahrnuje více než 500 standardních kurzů a přes 3 000 elektronických školení pro samostudium i studim ve virtuální třídě. Ve spolupráci s třetími stranami je nabídka školení i služeb ještě mnohem širší.

Vzdělávací centrum má školicí středisko v sídle společnosti v Praze 4, Za Brumlovkou 1559/5, blízko metra C Budějovická. Vedle většiny technických a soft skills kurzů se zde uskutečňují i certifikace IT profesionálů. Školení jsou realizována také v učebnách partnerů, nebo na přání v prostorách zákazníka.

Kurzy jsou dodávány v českém a anglickém jazyce, buď ve vypsaných katalogových termínech, nebo v termínech podle potřeby zákazníka. V rámci školení jsou poskytovány studijní materiály většinou v anglickém jazyce, celodenní občerstvení a oběd, pokud není uvedeno jinak. Učebny o kapacitě až 16 míst jsou vybaveny výkonnými počítači a servery. Detailní informace o vybavení učeben i možnostech pronájmu jsou k nahlédnutí v sekci Naše učebny.

Veškeré dodávky školení se řídí Všeobecnými podmínkami pro školení a semináře Vzdělávacího centra ve spolupráci s Hewlett Packard Enterprise.

Filozofie vzdělávání 

Jako jedna z prvních společností jsme si uvědomili, že základem pro úspěšné vybudování informačního (a jakéhokoli jiného) systému organizace je vzdělání zákazníka, které předbíhá rozvoji podniku.

Mnohaleté zkušenosti

Třicetileté zkušenosti s poskytováním komplexních výukových programů po celém světě jsou zárukou kvality v oblasti vzdělávání. Díky zkušenostem s realizací mnoha moderních a rozsáhlých informačních systémů má vzdělávaci centrum dostatečně velký přehled o problémech, se kterými se zákazníci nejčastěji setkávají, a to jí výrazně pomáhá při definování potřeb na vzdělání pro jednotlivé profesní úrovně zákazníka. Obecně můžeme konstatovat, že každý zaměstnanec hraje v organizaci firmy důležitou a specifickou roli a že pro každou profesi jsou zapotřebí různé úrovně znalostí. Vzdělávací centrum proto vyvíjí a zaměřuje své vzdělávací programy tak, aby zajistily vzdělání všem úrovním organizace - od koncových uživatelů až po vrcholový management.

 

Základní nabídka vzdělávacích služeb

Dodávky standardních školení

  • ve Vzdělávacím centru nebo v některém školicím centru HPE v zahraničí
  • integrace dodávky školení třetích stran, včetně koordinace termínů
  • úpravy kurzů na míru nebo vývoj nových kurzů

Komplexní vzdělávací řešení

  • návrhy a realizace projektů pro cílené a systematické vzdělávání pracovníků organizace, včetně jeho implementace
  • konzultační služby či vývoj materiálů typu pracovní příručka, metodologie, směrnice atd.
  • outsourcing IT vzdělávání organizace

Elektronické vzdělávání a systémy

Vzdělávací centrum ve spolupráci s Hewlett Packard Enterprise nabízí několik Learning Management Systems (LMS) a Learning Content Management Systems (LCMS) - systémy pro správu znalostí a řízení vzdělávání, dva druhy virtuální třídy (s možností implementace nebo pronájmu) pro on-line studium, prezentace a vedení porad. Dále více než 3 000 elektronických kurzů pro samostudium na vzdělávacím portálu HPE, samotné elektronické kurzy a jejich vývoj pro LCMS a pochopitelně komplexní služby při zavádění a správě systémů, výstavbě vzdělávacích portálů atd.

Certifikace IT profesionálů

Vzdělávací centrum je autorizovaným testovacím centrem Pearson VUE a EXIN. Testy a certifikace těchto společností jsou uznávané po celém světě. Více informací naleznete na stránce Certifikace.

Pronájem učeben

Ve Vzdělávacím centru poskytujeme pronájem učeben pro školení s PC i bez počítačů. Více informací včetně vybavení učeben a cen pronájmu naleznete na stránce Naše učebny.