Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Vzdělávací centrum sídlí na Brumlovce v přízemí budovy Delta, Za Brumlovkou 1559/5, Praha 4 - Michle.

Doprava

Metro

Ze stanice metra C - Budějovická přibližně 7 minut pěšky směrem z kopce k magistrále (k mostu).

Autobus

Ze stanice metra C - Budějovická autobusem č. 118, 124 nebo 170 přibližně 2 minuty na zastávku Brumlovka.

Speciální autobusy BB1 a BB2 - kyvadlová doprava zdarma

BB1: Ze stanice metra Budějovická přes zastávku Brumlovka na zastávku Za Betou (tato zastávka je v těsné blízkosti Vzdělávacího centra) a zpět.

BB2: Ze stanice metra Budějovická přes zastávky Filadelfie a Brumlovka zpět na Budějovickou.

Autobusy i zastávky jsou označeny logem BB Centra. Autobusy jezdí v pracovních dnech od 7 do 19 hodin v intervalech 6-12 minut, jízdné je zdarma.

Auto

  • Po dálnici (magistrále) z Brna je sjezd směr Michle, Pankrác přímo u budovy HPE, na sjezdu na světlech doprava a dál dle zvoleného parkoviště.
  • Po magistrále z centra sjezd směr Michle, na prvních světlech doleva pod magistrálu. Dál dle zvoleného parkoviště.
  • Po Jižní spojce od Barrandovského mostu sjezd Centrum, Pankrác, Libuš, Krč, na světlech doleva pod most Jižní spojky, na dalších dvou světlech rovně, na dalších doprava a rovně přes stanici metra Budějovická a ulici Budějovickou (na světlech rovně), pod most magistrály a dál dle zvoleného parkoviště.
  • Po Jižní spojce ve směru ze Štěrbohol pokračujte na magistrálu (směr Centrum), nejbližším sjezdem z magistrály sjeďte (sjezd Michle, Pankrác), na světlech pokračujte doprava a dál dle zvoleného parkoviště.

 

Parkování

Parkování je možné na placeném parkovišti před budovou Brumlovka (ulice Vyskočilova), za budovou Beta (ulice Za Betou) nebo v placených garážích pod budovou Filadelfie (ulice Želetavská). Vzdělávací centrum  parkování pro účastníky školení nezajišťuje.

Mapa okolí Vzdělávacího centra