Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Red Hat sleva EDUZískejte slevu 20% až 25% na školení Red Hat! 
V průběhu ledna a února 2018 můžete v našem Vzdělávacím centru absolvovat veřejné nebo virtuální kurzy Red Hat se slevou 20% a objednávat roční předplatné Red Hat Learning Subscription se slevou 25%.

Jak slevu získat?

1) Vyberte si z nabídky lednových či únorových termínů kurzů: PŘEHLED KURZŮ RED HAT nebo z ročního předplatného vzdělávání Red Hat Learning Subscription

2) Zašlete nám v průběhu ledna či února 2018 objednávku vybraného produktu a uveďte do ní promo kód "2018".

3) V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabídka vzdělávání

 • VEŘEJNÝ KURZ – SLEVA 20%

Standardní kurz Red Hat vedený lektorem probíhá v moderně vybavené učebně, v komfortním a profesionálním prostředí. Přímá výuka ve třídě poskytuje praktické dovednosti, které IT profesionálové a vývojáři požadují.

 • VIRTUÁLNÍ KURZ – SLEVA 20%

Kurzy Red Hat školené lektory ve virtuální učebně, v reálném čase, v online prostředí. V průběhu kurzu vám lektor rád pomůže a zodpoví vaše otázky. Na virtuálních kurzech je probírán stejný v oboru uznávaný obsah a zpracovávají se stejná praktická cvičení jako na kurzech v klasické učebně, včetně virtuálních strojů s aktuálními produkty. Virtuální kurzy jsou cenově dostupná a flexibilní řešení pro firmy i jednotlivce. Umožňují studium z pohodlí domova nebo kanceláře bez nákladů na cestování.

 • RED HAT LEARNING SUBSCRIPTION – SLEVA 25%

Roční přístup ke všem Red Hat online a video kurzům, cvičením, příkladům, otázkám
a odpovědím, certifikačním zkouškám a dalším. RHLS poskytuje přístup ke zdrojům online školení Red Hat formou ročního předplatného a rozhodně se vyplatí, pokud máte zájem o 3 a více kurzů během jednoho roku. RHLS umožňuje sledovat videa, účastnit se kurzů nebo zpracovávat praktická cvičení vaším vlastním tempem. Přizpůsobte si vaše vzdělávání zvolením vlastní úrovně předplatného Basic nebo Standard. Podrobné informace naleznete na: Red Hat Learning Subscription

Podmínky akce:redhat

 • Akce se vztahuje na objednávky
  • veřejných a virtuálních kurzů Red Hat konaných v lednu nebo únoru 2018
  • ročního předplatného RHLS

učiněné ve Vzdělávacím centru EDU Trainings v České nebo Slovenské republice od 1. ledna do 28. února 2018.

 • Pro využití slevy je nutné vyplnit v objednávce akční slevový kód "2018"
 • Slevu nelze kombinovat s jinými slevami či promo akcemi.
 • Sleva se nevztahuje na certifikační zkoušky a balíčky kurzů s certifikacemi.