Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

PRINCE2 zlevneni EDUPřinášíme dobrou zprávu všem zájemcům o metodiku projektového řízení PRINCE2 a související certifikace. Kurzy PRINCE2® Foundation a Practitioner jsme výrazně zlevnili! Podívejte se na nové ceny školení a také přehled nejbližších termínů kurzů pořádaných ve Vzdělávacím centru EDU Trainings v Praze a Bratislavě.

Základy metodiky PRINCE2 a její terminologii si můžete osvojit během 3 dnů na kurzu PRINCE2® Foundation a připravit se na stejnojmennou mezinárodně uznávanou certifikaci. Navazující 2denní školení PRINCE2® Practitioner slouží k prohloubení znalostí z předchozího kurzu a k přípravě na prestižní certifikaci PRINCE2® Practitioner. Oba kurzy lze ve Vzdělávacím centru absolvovat najednou ve formě 5denního školení PRINCE2® Foundation & Practitioner.

 

Přehled cen kurzů PRINCE2®

PRINCE2® Foundation

14.490,- Kč bez DPH (17.533,- Kč s DPH)

PRINCE2® Practitioner

13.490,- Kč bez DPH (16.323,- Kč s DPH)

PRINCE2® Foundation & Practitioner

24.980,- Kč bez DPH (30.226,- Kč s DPH)

S vašimi dotazy či případnými požadavky nás neváhejte kontaktovat

Poslední aktualizace: 8. 3. 2018