Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kód školení: STL

Transition leadership

Ze dne na den jsme se ocitli v situaci, kdy mnoho starých jistot padlo. Vývoj je dramatický a jen velmi obtížně odhadujeme (natož plánujeme) co bude v nejbližší budoucnosti, o vzdálenějších horizontech nemluvě. Ať už nicméně doba přinese cokoli, jedno je jasné již nyní: čeká nás velmi náročné období boje s COVID-19 a to nejen v medicínském, ale i v ekonomickém a společenském smyslu. A až tento bezprostřední boj skončí, druhý boj začne. Boj o znovuzískání rovnováhy.

V programu Transition leadership vám, kteří v současné době vedete lidi, nabízíme sérii online kurzů. Ty mají ve srovnání s prezenčními tréninky zhuštěný formát a představují vždy v dané dílčí části jakési pokročilé minimum. To znamená, že si účastníci s lektorem nevypíchnou to základní, ale to nejdůležitější.

V případě zájmu mají účastníci možnost navázat na online kurzy formou individuálních konzultací či úpravou tohoto programu na míru jejich společnosti se zacílením na konkrétní potřeby.

Cena kurzu 0,- CZK = cena kurzu na vyžádání. Kontaktujte nás na edu@edutrainings.cz

Obsah školení

1. Leadership ve změnách a krizích (lidé vedou lidi ve změnách a krizích)

V první části programu Transition Leadershipu porozumíte tomu, jak fungují lidé v průběhu krizí a změn. Ujasníte si, co to znamená z pohledu jejich vedení. Zorientujete se v tom, jaké jsou základní principy práce s lidmi v mimořádných podmínkách. Definujete svou vlastní roli v této specifické situaci.

Tématické celky:

  • člověk a změna - co se děje s lidmi ve změně a proč
  • vedení lidí změnou - proč v krizi nestačí být dobrým manažerem, proč musíme být leaderem
  • komunikace ve změnách - klíčové zásady komunikace ve změnách

2. Social distancing leadership (lidé vedou lidi na dálku)

V této části si definujete důležité principy vedení lidí na dálku. Ujasníte si, v čem musí každý z nás uzpůsobit svůj způsob vedení lidí, aby v podmínkách dlouhodobého home office a/nebo (spolu)práce na dálku fungoval.

Tématické celky:

  • deleguj a důvěřuj: základní zásady vedení na dálku a jak na ně
  • jak nastavit vzájemnou komunikaci
  • základní manažerské nástroje a jejich odlišnosti při vedení lidí na dálku: nastavení očekávání a cílů, kontrola, zpětná vazba, hodnocení, 1to1 a další

3. Facilitace na dálku (vedení porad a workshopů na dálku)

V poslední částí si pojmenujete základní pravidla pro týmovou práci na dálku. Seznámíte se s užitečnými nástroji a postupy. Nastavíte si rámec pro to, jak mají porady a workshopy vypadat v konkrétních podmínkách - v prostředí konkrétních firem účastníků.

Tématické celky:

  • co se změní a co ne - co fungovalo v klasických poradách a bude fungovat i teď, co musíme dělat jinak
  • zlozvyky, které nás v online světě doběhnou: chyby, které u klasických porad projdou, ale online je neodpoustí
  • režim porad, pravidla porad, nástroje pro porady

Cena školení

1.990,- Kč bez DPH
2.408,- Kč s DPH

Termíny školení

Momentálně nejsou vypsané žádné termíny kurzu. Napište nám o termín.

Virtuální kurz

Datum Jazyk kurzu Délka kurzu
Virtuální kurz Angličtina 4h Registrovat

Alternativní termín

Nevyhovuje vám žádný z navrhovaných termínů? Napište nám o vypsání alternativního termínu.

Kontaktujte nás