Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Nabízíme vám speciální akce, které vám pomůžou získat požadovanou certifikaci VMware.

Live Online  
Získejte certifikaci VCP (VMware Certified Professional) na dálku, a to díky kurzům, které jsou k dispozici na Live Online a bezplatného přístupu do průvodce zkouškami ve VMware Learning Zone (VLZ - VMware Learning Zone). Navíc obdržíte 2 vouchery na certifikační zkoušku zdarma.

Jak na to?

 1. Zaregistrujte se pomocí promo kódu Q2FY21EMEALOLVOU do 31. července 2020 a absolvujte VMware Live Online.

 2. Získáte e-mailem 2 vouchery na certifikační zkoušky VMware.
  Poukazy na zkoušku zdarma budou uděleny až poté, co student během propagačního období úspěšně zaplatí a dokončí třídu Live Online dodanou VMware dle veřejného rozvrhu. Tato nabídka neplatí pro školení ve třídě. Poukazy budou vydány e-mailem do 5 až 10 pracovních dnů poté, co student absolvuje třídu Live Online. Obdržíte také podrobností o tom, jak získat přístup k prémiovému předplatnému VLZ na 6 měsíců zdarma.

 3. Využijte 6měsíční VLZ (VMware Learning Zone) Premium přístup zdarma a získáte přístup k průvodci, který vás poskytne přípravu na certifikační zkoušky (zkušební testy, videa, tipy a triky).

 4. Naplánujte si a složte zvolené zkoušky VCP nebo Digital Badge.
  Zkoušky na dálku / Remote-proctored exams: jsou nyní k dispozici od společnosti Pearson Vue. Umožní vám absolvovat zkoušku z jakéhokoliv bezpečného místa, přičemž cena za zkoušku zůstává stejná.

 

VMware On Demand 
Kurzy VMware On Demand poskytují flexibilní přístup ke vzdělávání. Získáte 30denní přístup k zaznamenanému obsahu, hodnocení a cvičením (stejný obsahem, který nabízí tradiční výuka ve třídě). Pokud do 31. července zakoupíte školení VMware On Demand, získáte jako bonus 2 voucher na certifikační zkoušku VCP zdarma.

Poukázka na zkoušku zdarma bude udělena až poté, jakmile student zaplatí a zaregistruje se na kurz VMware On Demand, a to s kódem: Q2FY21EMEAODVOU.

Voucher je platný po dobu 12 měsíců od data vydání uvedeném na dokladu. Poukazy budou vydány e-mailem do 5-10 pracovních dnů poté, co student dokončí registraci a zaplatí kurz On Demand.

 

VMware Learning Zone Premium na 6 měsíců zdarma
Poskytneme vám bezplatný přístup k prémiovému obsahu VMware Learning Zone (VLZ). VLZ vám pomůže rozšířit vaše dovednosti, potřebné k tomu, abyste byli efektivnější na své současné nebo budoucí pozici. Skvělá věc na prémiovém obsahu VLZ je, že je v modulech bitesize, takže se přizpůsobí vašim osobním nebo profesním závazkům.

Kromě obsahu dostupného u základního předplatného (včetně více než 1 300 řešení problémů, podpory a dalších školicích videí) zahrnuje předplatné Premium * přístup k hodnotnému obsahu, jako například:

 • Kompletní video knihovna Learning Zone
 • Videa pro pokročilé odstraňování problémů, konfiguraci a řešení zaměřená na nejlepší postupy
 • 12 zkoušek (více než 650 videí)

 

Shrnutí akčních nabídek VMware:

Název

 Kurz  Akční nabídka

Datum platnosti

Promo kód

Public Live Online

Veřejné online kurzy dle rozvrhu

2x voucher zdarma
(1 foundations + 1 VCP)

do 31. 7. 2020

Q2FY21EMEALOLVOU

On Demand

Všechny kurzy

2x voucher zdarma
(1 foundations + 1 VCP)

do 31. 7. 2020

Q2FY21EMEAODVOU

VLZ 6 měsíců

 

VLZ Premium, 6 měsíců od registrace

6 měsíců

 

 

V případě dotazů nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..