Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kód školení: STR

ITIL® 3 Service Transition + exam and retake

ITIL® Intermediate Service Transition (ST) je jedním z pěti modulů ITIL® Service Lifecycle. Zaměřuje se na procesní a praktické prvky a techniky řízení potřebné pro vytváření, testování a implementaci produktů a služeb. Tento modul dále ukazuje, jak může být přechod služby použit na další fáze životního cyklu IT služeb a může být základem rozhodnutí během fáze strategie a provozu.

Pomocí tohoto modulu se dozvíte, jak naplánovat a spravovat přechod do počáteční operace pro nové nebo revidované zdroje vytvořené v průběhu fáze "Service Strategy a Service Design" v životním cyklu služby ITIL. Získáte také pokyny o technikách pro organizaci a řízení přechodu a řízení technologických úvah, výzev a rizik.

Toto školení se zabývá součástí životního cyklu ITIL® 3 nazývanou Service Transition. Mezi probíraná témata patří změnové řízení, řízení servisních aktiv a konfigurace, service release and deployment, vyhodnocení a odzkoušení služby, vyhodnocení funkčnosti a rozhodování v systému Service Management Knowledge (SMKS).

Certifikaci Service Transition lze provést pouze po akreditovaném školení.

Uvedená cena obsahuje poplatek za certifikační zkoušku.

Při úspěšném absolvování tohoto školení má účastník nárok na zisk 26 bodů PDU pro ziskání či udržení certifikace podle PMI® stupně PMP®.

Cílová skupina

ITIL® Intermediate Service Transition je vhodný pro IT profesionály na pozicích jako Release Manager, IT Change Manager, IT Configuration Manager, IT Project Support, IT Project Manager, IT Programme Manager.

Cílová skupina kvalifikace ITIL® Expert: Service Transition Certificate je:

  • Jednotlivci, kteří vyžadují podrobné porozumění fáze ITIL® Service Transition v životním cyklu jádra ITIL a jak může být implementováno pro zvýšení kvality poskytování IT služeb v organizaci.
  • odborníci v oblasti IT, kteří pracují v prostředí nebo se chystají vstoupit do prostředí Service Transition a vyžadují podrobné pochopení příslušných procesů, funkcí a činností.
  • Jednotlivci, kteří chtějí dosáhnout ITIL® Expert v oblasti správy IT služeb, pro které je tato kvalifikace jedním ze šesti nezbytných modulů.
  • Jednotlivci, kteří chtějí postoupit směrem k certifikaci ITIL® Advanced Level Certification, pro kterou je předpokladem ITIL® Expert.

PRINCE2® a ITIL® jsou registrované ochranné známky společnosti AXELOS Limited, používané na základě povolení společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Obsah školení

Upon successful completion of this course participants will:

  • Gain a thorough understanding of the managerial and supervisory issues regarding IT Service Transition processes and activities.
  • Be able to understand the important interfaces between Service Transition and the other stages within the ITIL Service Lifecycle.
  • Be prepared to sit the formal ITIL Service Transition examination.
  • Formal examination: this is a closed book complex graded multiple-choice examination with 8 questions to be answered in 90 minutes. Students must get 70% correct in order to pass.

Follow-up training

Itil scheme

Available certifications

When you complete this training, you can register for the following certification/s.

See more info ITIL® 3 Intermediate Certificate + Retake

The following certifications are included in the price of training session.

Předpokládané znalosti

  • Existing holder of the ITIL® 3 Foundation Certificate, or an earlier Foundation qualification and an ITIL® 3 Foundation Bridge Certificate
  • Candidates should have read the ITIL® 3 Service Transition book

Cena školení

27.700,- Kč bez DPH
33.517,- Kč s DPH

Termíny školení

Momentálně nejsou vypsané žádné termíny kurzu. Napište nám o termín.

Virtuální kurz

Datum Jazyk kurzu Délka kurzu
Virtuální kurz Angličtina 3 dny Registrovat

Alternativní termín

Nevyhovuje vám žádný z navrhovaných termínů? Napište nám o vypsání alternativního termínu.

Kontaktujte nás