Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kód školení: SOR

ITIL® 3 Service Operation + exam and retake

Toto školení je určeno pracovníkům zapojeným do činností v následujících oblastech: řízení událostí a monitoring, řízení problémů, analýza prvotních příčin a řízení přístupu. Školení se rovněž zabývá komunikací a akcionářským řízením, organizací služby Service Desk, technickým řízením a aplikačním řízením.

Školení ITIL Vám umožní plně využívat osvědčených postupů v oblasti IT a oslovuje každého, kdo se podílí na poskytování nebo podpoře IT služeb. ITIL je v souladu s mezinárodními standardy kvality včetně ISO/IEC 20000 a byl přijat různými organizacemi po celém světe (NASA, NHS nebo Disney™).

ITIL® Intermediate Service Operation (SO) je jedním z pěti modulů ITIL® Service Lifecycle. Zaměřuje se na funkce, principy, procesy a provozní činnosti, které umožňují jednotlivcům i organizacím úspěšně řídit a zlepšovat jejich správu IT služeb. Tento modul se zaměřuje na koordinaci a provádění činností souvisejících s průběžným řízením a provozováním produktů nebo služeb. Zahrnuje také technologické a podpůrné zdroje používané k jejich poskytování. Service Operation v oblasti poskytování služeb umožňují organizacím a IT týmům efektivně provozovat a udržovat produkty a služby, které vyvíjejí, a zajistit tak, aby jejich uživatelé měli k dispozici účinné zdroje.

Po absolvování tohoto kurzu můžete získat 26 bodů PDU.

Uvedená cena obsahuje poplatek za certifikační zkoušku.

Cílová skupina

ITIL® Intermediate Service Operation je vhodný pro IT profesionály na pozicích jako Release Manager, Security Administrator, Application Support, IT Operations Manager, Database Database, Problem Manager, Service Desk a Incident Manager, Network Support, Security Manager.Všichni pracovníci IT, kteří jsou odpovědní za poskytování IT služeb v organizaci.

Kurz bude obzvláště zajímavý pro zaměstnance, kteří pracují nebo řídí oddělení IT Service Operation nebo chtějí začlenit tento modul do své kvalifikace ITIL Expert.

PRINCE2® a ITIL® jsou registrované ochranné známky společnosti AXELOS Limited, používané na základě povolení společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Obsah školení

Upon successful completion of this course participants will:

 • Gain a thorough understanding of the managerial and supervisory issues regarding IT Service Operation processes, functions and activities.
 • Be able to understand the important interfaces between Service Operation and the other stages within the ITIL Service Lifecycle.
 • Be prepared to sit the formal ITIL Service Operation examination.
 • Formal examination: this is a closed book complex graded multiple-choice examination with 8 questions to be answered in 90 minutes. Students must get 70% correct in order to pass.
 • What you receive during the course:

  • ITIL® Intermediate Service Operation training materials in paper form
  • Trial exams: questions + answers
  • The ITIL Winning Strategy Poster
  • Pen
  • Sticks

  Follow-up training

  Itil scheme

  Available certifications

  When you complete this training, you can register for the following certification/s.

  See more info ITIL® 3 Intermediate Certificate + Retake

  The following certifications are included in the price of training session.

  Předpokládané znalosti

  • Existing holder of the ITIL® 3 Foundation Certificate, or an earlier Foundation qualification and an ITIL® 3 Foundation Bridge Certificate
  • Candidates should have read the Service Operation book

Cena školení

27.700,- Kč bez DPH
33.517,- Kč s DPH

Termíny školení

Momentálně nejsou vypsané žádné termíny kurzu. Napište nám o termín.

Virtuální kurz

Datum Jazyk kurzu Délka kurzu
Virtuální kurz Angličtina 3 dny Registrovat

Alternativní termín

Nevyhovuje vám žádný z navrhovaných termínů? Napište nám o vypsání alternativního termínu.

Kontaktujte nás