Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kód školení: SD

ITIL® 3 Service Design + exam

ITIL® Intermediate Service Design (SD) je jedním z pěti modulů ITIL® Service Lifecycle. Zaměřuje se na návrh služeb IT a zahrnuje architektury, procesy, zásady a dokumentaci, které vám umožňují navrhnout služby, které odpovídají potřebám organizace nebo programu.

Proces návrhu je nezbytný pro další zlepšování a rozvoj služeb v rámci životního cyklu IT. Tento modul vám umožní přístup k technikám potřebným pro vývoj, správu a integraci návrhu služeb do procesu řízení IT služeb.

Představuje také účel, zásady a procesy navrhování služeb a učí vás, jak tuto metodu organizovat a implementovat jako součást celkového řízení služeb, jakož i poskytování pokynů týkajících se činností a úvah souvisejících s technologií. Tento modul demonstruje, jak se service design týká ostatních fází ITIL Service Lifecycle.

Toto školení vede nejenom k získání samostatné kvalifikace pro oblast Service Design, avšak je zároveň jedním z modulů životního cyklu vedoucích k získání kvalifikace odborné úrovně ITIL Expert. Školení se zabývá všemi aspekty oblasti Service Design a vychází z manuálu ITIL® 3.

Certifikaci Service Design lze provést pouze po akreditovaném školení.

Uvedená cena obsahuje poplatek za certifikační zkoušku.

Cílová skupina

ITIL® Intermediate Service Design je vhodný pro IT profesionály na pozicích, jako je Capacity Manager, Availability Manager, Service Level Manager, Business Continuity Manager, Service Portfolio Manager. Je také relevantní pro CIO, CTO, IT Consultants, IT Audit Managers, IT Security Managers, a další IT profesionály zapojené do navrhování IT služeb.

Všichni pracovníci IT, kteří odpovídají za dodávku a podporu IT služeb v organizaci. Kurz bude obzvláště zajímavý pro zaměstnance, kteří pracují nebo řídí roli IT Service Design nebo si přejí zahrnout tento modul jako součást své odborné kvalifikace ITIL Expert.

PRINCE2® a ITIL® jsou registrované ochranné známky společnosti AXELOS Limited, používané na základě povolení společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Obsah školení

Upon successful completion of this course participants will:

  • Gain a thorough understanding of the managerial and supervisory issues regarding IT Service Design processes and activities.
  • Be able to understand the important interfaces between Service Design and the other stages within the ITIL Service Lifecycle.
  • Be prepared to sit the formal ITIL Service Design examination.
  • Formal examination: this is a closed book complex graded multiple-choice examination with 8 questions to be answered in 90 minutes. Students must get 70% correct in order to pass.

Follow-up training

Itil scheme

Available certifications

When you complete this training, you can register for the following certification/s.

See more info ITIL® 3 Intermediate Certificate

The following certifications are included in the price of training session.

Předpokládané znalosti

Existing holder of the ITIL® 3 Foundation Certificate, or an earlier Foundation qualification and an ITIL® 3 Foundation Bridge Certificate

Cena školení

26.200,- Kč bez DPH
31.702,- Kč s DPH

Termíny školení

Momentálně nejsou vypsané žádné termíny kurzu. Napište nám o termín.

Virtuální kurz

Datum Jazyk kurzu Délka kurzu
Virtuální kurz Angličtina 3 dny Registrovat

Alternativní termín

Nevyhovuje vám žádný z navrhovaných termínů? Napište nám o vypsání alternativního termínu.

Kontaktujte nás