Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

ISTQB CTAL EDUAkreditované kurzy ISTQB® pokročilé úrovně Certified Tester Advanced Level rozšířily nabídku školení Vzdělávacího centra Edu Trainings v oblasti testování software. 5denní kurz ISTQB® CTAL Test Manager a 4denní kurz ISTQB® CTAL Test Analyst připraví účastníky na celosvětově uznávanou certifikaci softwarových testerů, která prokazuje hluboké znalosti v oblasti testování a schopnosti prakticky vykonávat testovací aktivity.

ISTQB® CTAL (Certified Tester Advanced Level) Test Manager

Kurz je určen: test manažerům, konzultantům a analytikům, testerům, projektovým manažerům, manažerům kvality a všem, kteří chtějí získat certifikát ISTQB® CTAL

Detail kurzu

ISTQB® CTAL (Certified Tester Advanced Level) Test Analyst

Kurz je určen: test manažerům, konzultantům a analytikům, zkušeným testerům SW a všem, kteří chtějí získat certifikát ISTQB® CTAL

Detail kurzu

Certifikace ISTQB® Certified Tester Advanced Level

Zájemci o certifikaci CTAL musí být držiteli základní úrovně certifikace ISTQB® Certified Tester Foundation Level (CTFL) a doporučuje se alespoň 5letá praxe v oboru. Cena certifikační zkoušky CTAL - Test Manager je ve Vzdělávacím centru 4.100,- Kč bez DPH, zkouška CTAL - Test Analyst stojí 5.000,- Kč bez DPH. Oba testy probíhají v angličtině v délce 180 minut (anglicky mluvící země) nebo 225 minut (neanglicky mluvící země). Pro jejich úspěšné zakončení je potřeba správně zodpovědět 65% otázek formou výběru z více možností (multiple choice).