Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Enterprise Architecture

Seznámíme vás s metodikou TOGAF 9, jejími principy a praktickým využitím a připravíme vás na mezinárodně uznávané certifikace TOGAF 9, vyvíjené organizací The Open Group.

Enterprise Architecture

Více informací o Enterprise Architecture

Přehled kurzů

Level 1

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
H6C21S HPE Architecture Framework Level 1 course 3 dny Detail

Level 2

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
H6C22S HPE Architecture Framework Level 2 course 2 dny Detail

Combo

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
H6C23S HPE Architecture Framework combined course 5 dní Detail

Využijte přínosy metodiky TOGAF

enterprise architecture

Mezinárodně uznávaný rámec pro řízení podnikové (enterprise) architektury TOGAF je celosvětově nejpoužívanější metodikou v komerční i veřejné sféře. Poskytuje ucelený pohled na návrh, plánování, implementaci a řízení projektu a napomáhá propojení businessu s IT, rychlejšímu prosazení firemní strategie či maximálnímu využití technologických investic. Metodika TOGAF je používána předními světovými organizacemi s jedním cílem - zlepšit efektivitu podnikání.

První verze tohoto konceptu z roku 1995 spadala pod ministerstvo obrany USA, v jeho vývoji pak pokračovala nezávislá organizace The Open Group, která TOGAF (The Open Group Architecture Framework) vyvíjí, průběžně ověřuje a upravuje dodnes. Výhodou rámce TOGAF je jeho snadná integrace s metodikami jako jsou např. ITIL, COBIT, PRINCE2 a další.

Na školeních oblasti Enterprise Architecture vás seznámíme s metodikou TOGAF 9, jejími principy a praktickým využitím. V kurzu HPE Architecture Framework Level 1 course se během 3 dnů zorientujete v terminologii a struktuře TOGAF 9, osvojíte si postupy a využití nástrojů potřebných pro návrh podnikové architektury IT systémů. Pochopíte základní principy enterprise architektury a standardu TOGAF a budete připraveni k absolvování certifikační zkoušky TOGAF 9 Foundation.

Pokročilý 2denní kurz HPE Architecture Framework Level 2 course poskytuje hlubší a praktické porozumění rámci TOGAF 9. Své znalosti si účastníci prověří aplikací na praktických příkladech. Z kurzu budou odcházet připraveni využít své dovednosti v praxi a stvrdit je složením nejvyšší úrovně certifikace TOGAF 9 Certified.

5denní HPE Architecture Framework combined course v sobě zahrnuje oba dva výše zmíněné kurzy formou intenzivního školení za výhodnou cenu.

Mezinárodně uznávané certifikace TOGAF 9, vyvíjené organizací The Open Group, lze absolvovat přímo ve Vzdělávacím centru v Praze prostřednictvím poskytovatele certifikačních testů Pearson VUE.

Vaše případné dotazy ke kurzům či certifikacím neváhejte směřovat na naše specialisty na education.czsk@hpe.com.