Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

OpenStack COABezplatná poukázka na certifikaci Certified OpenStack® Administrator (COA), první profesionální COAcertifikaci nabízenou nadací OpenStack® Foundation, čeká ve Vzdělávacím centru EDU Tranings na každého, kdo se zúčastní našeho nového dvoudenního kurzu Certified OpenStack® Administrator (COA) certification preparation. Tento kurz pomůže administrátorům a zkušeným uživatelům efektivněji konfigurovat, spravovat a používat cloudovou platformu OpenStack a připraví je na získání certifikace COA.

DETAIL KURZU

Požádajte o svoji BEZPLATNOU POUKÁZKU a získejte více informací na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chcete-li se seznámit s platformou OpenStack®, přihlaste se nejdříve do našeho základního kurzu Fundamentals of OpenStack® Technology.