Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

CSM EDU

Získejte nový pohled na nejpopulárnější agilní metodiku Scrum! Oblíbený certifikační kurz Certified Scrum Master z oblasti agilních metod je školení metody softwarového vývoje Scrum zakončené mezinárodně uznávanou certifikací, která je zahrnuta v ceně kurzu.

2denní kurz Certified Scrum Master vás připraví na roli Scrum Mastera a mentora týmů Scrum. V tomto zábavném workshopu zažijete skutečnou kulturu Agile prostřednictvím různých cvičení a moderovaných diskuzí, objevíte principy Scrumu a naučíte se užitečné techniky ze sady nástrojů Scrum Master.  

Nejbližší termín kurzu: 21. - 22. března 2019 (angličtina)

O lektorovi

Tomasz Wykowski je zkušený Agile kouč a lektor. Je to první Certified Scrum Trainer v Polsku a jeden z dvou set Agile Leaderů uznávaných Scrum Alliance, nejznámější certifikační autoritou agilních metodik a Scrum procesu.

Tomasz je držitelem titulu Master in Automatic and Robotic a má bohaté zkušenosti v oblasti softwaru z různých pohledů, včetně vývoje, zajištění kvality, řízení projektů a agilního koučování. Kurz vede originálním způsobem s velkou dávkou humoru. Prostřednictvím svých otázek pobízí studenty k hluboké analýze diskutovaných témat
Škála jeho zákazníků se pohybuje od malých začínajících firem (Pro4People, PSS9 Development) přes středně velké společnosti (Britenet, Inelo) až po velké mezinárodní společnosti (ABB, Dolby). Jejich obchodní aktivity jsou různé - od finančních služeb (BNP Paribas, Eurobank), pojištění (AXA), služeb SAP (Allianz Business Services), her (BLStream) až po telekomunikace (Ericpol).

 

Poslední aktualizace: 3. 12. 2018