Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Azure Machine Learning EDUExistuje mnoho snadno dostupných informací o algoritmech, rámcích hlubokého učení nebo statistických softwarových balíčcích, jak je ale dát všechny dohromady a řešit problém reálného světa datovou vědou?

Praktický, intenzivní 5denní kurz Practical Data Science with Cortana Intelligence: Azure Machine Learning, SQL Data Mining and Microsoft R datového vědce a analytika Rafala Lukawieckiho se uskuteční 4. - 8. prosince 2017 ve Vzdělávacím centru EDU Trainings v Praze. Rafal vás seznámí s nástroji, které potřebujete a navíc vám pozorně vysvětlí metody a procesy používané úspěšnými datovými vědci.

PODROBNÁ OSNOVA KURZU

Kdo by měl kurz absolvovat

Analytici, pokročilí uživatelé, vývojáři v oblasti predikcí a BI, databázoví a další odborníci, kteří chtějí získat přístup ke strojovému učení, začínající datoví vědci, konzultanti.

ML

O lektorovi: Rafal Lukawiecki

Zakladatel společnosti Project Botticelli Ltd. působí jako datový vědec a přibližuje svým klientům pokročilou analytiku. Pomáhá najít hodnotné, smysluplné vzorce a statisticky platné korelace ve velkých i malých datových sadách pomocí data mining a machine learning (strojového učení). Rafal je rovněž známý pro svoji činnost v oblasti Business Intelligence, ochrany dat, podnikové architektury a dodávání řešení.

V průběhu let se Rafal stal uznávaným řečníkem, jedním z nejlepších technických přednášejících na prestižních světových IT konferencích. Na Microsoft TechEd získal celkem 43krát titul “Best Conference Speaker”. Komplexní koncepty vysvětlí jednoduše svým přirozeným, energickým a zábavným stylem výuky.

Poslední aktualizace: 5. 10. 2017